Hakkımızda

Doğtem Yatırım

Türkiye’de sistemli çöp taşıma işinin %10’unu biz gerçekleştiriyoruz.
Doğtem Yatırım Grubu, 1992 yılında ,yaşamın doğal ve kaçınılmaz sonucu olan atıkların çevre ve insan sağlığı üzerinde gün geçtikçe artan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak ve kontrolünü sağlamak amacı ile Atık Yönetimi ile ilgili özel sektörün ilk girişimini üstlenerek Türkiye’de bu sektörün temellerini atmıştır.

Doğtem Yatırım Grubu bünyesinde “Atık Yönetimi” adı altında hizmet vermekte olan Atık Yönetimi Grubumuz, atıkların toplanması, taşınması, depolanması, geri dönüşümü konusunda günün gelişen ve değişen şartlarına bilimsellikle uygun, hizmetlerini gelişen teknolojik uygulamalarla hayata geçiren öncü ve önder kuruluştur. Dünya Sağlık Örgütü (WHO, 1946)’ne göre, Sağlıklı olmanın temel koşullarından birisi de sağlıklı çevredir. Yeşil Adamlar, bütün canlıların ortak varlığı olan çevrenin sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma İlkerleri doğrultusunda korunmasını sağlamak amacıyla atıkların çevreyle uyumlu bir şekilde yönetimini sağlayan bir kuruluştur.

Doğtem Yatırım Grubu ayrıca şehirlerin temiz olması, yaşam kalitesinin artması ve şehirlerde ki insanların sağlığını etkileyecek diğer unsurların bertarafı amacı ile ana arterlerin, meydanların yıkanması ve süpürülmesi işlemini son teknolojiyle donatılmış, anlık olarak uydudan takip edebilen araçlarla ve personelle 7 gün 24 saat, kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye genelinde, büyükşehir, il ve ilçe yönetimleri bünyesinde, güçlü,modern 1062 aracı ve periyodik olarak halk eğitim merkezleriyle yapılan protokollerle meslek edinme kurslarında “mesleki eğitim”, İSG, ilkyardım ve yangın eğitimi alan 5700 personeli ile sektörün öncülüğünü yapmaktadır.

Doğtem Yatırım Grubu Atık Yönetimi, Türkiye de gerçekleştirdiği ve yürüttüğü “atık yönetimi ve çevre temizliği” faaliyetlerini, uluslararası düzeyde de uygulama misyonunu benimsemiştir. Bu ilkeyle yola çıkarak, 2010 yılından beri yurt dışında da atık yönetimi ve çevre temizliği faaliyetlerini devam ettirmektedir.

7/24 Hizmetinizdeyiz!

0555 555 55 55

İstediğiniz an bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

250

Mutlu Müşteri

25

Personelimiz

123

Tamamlanan Proje